Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1989
K-15
Socha Beata 73Flota Gdynia 41:25
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 43:51
Borzyszkowska Wioletta 74Flota Gdynia 48:16
K-17
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:18
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 63:44
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław 69:32
K-19
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 64:12
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 67:28
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 73:06
M-15
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 42:42
Kosmala Piotr 73Wawel Kraków 43:08
Zaworonek Rafał 74Wawel Kraków 43:19
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 54:40
Grad Paweł 71Start Tomaszów 58:17
Pach Piotr 71Flota Gdynia 62:24
M-19
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 74:57
Mazur Jarosław 70Start Jelenia Góra 77:12
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 78:29
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 89:02
Hornik Zbigniew 56Flota Gdynia 94:17
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 94:30
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bartnowski JarosławBąba OliwiaDrobotowicz MichałKordala MichałKurleto OskarLudkiewicz JoannaLatała WojciechMusiał WojciechPipka AlicjaPawlicka AlicjaStańczak ŁukaszZałęski MarcinZamojska AngelikaZendran MajaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies