Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
X MP w Nocnym BnO termin: 14.10.1989
K-15
Borzyszkowska Wioletta
Socha Beata WKS Flota
Kozłowska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
K-17
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 51:53
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 53:07
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław 53:42
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 64:31
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 72:56
Bajer Monika 70Start Gdańsk 73:24
M-17
Sobczyński Kalikst 71Śląsk Wrocław 57:09
Biederman Paweł 71Wawel Kraków 57:34
Madej Krzysztof 72Wawel Kraków 59:18
M-19
Wojciechowski Adam 70Wawel Kraków 76:39
Komorowski Roman 69Start Gdańsk 78:01
Zwonek Paweł 69Prądniczanka Kraków 80:22
M-21
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 81:55
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków
Motała Michał 61Flota Gdynia 87:56
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Banasiak JuliaBartnik KonradBurda EmiliaGawron IwonaGmur KarolGrosser FranciszekHalbecka AngelikaJurczyk TomaszKowalska AgataKawala DominikPochowicz AleksanderSołoducha KarolWiejacka AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies