Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
II MP w Sztafetowym BnO termin: 9.09.1979
juniorki
Możanowicz Anna 61Burza Wrocław 170:22
Lalewicz Elżbieta
Rodacka Irena 62
Kozłowska Beata 62Start Leszno 170:23
Wieszczeczyńska Alicja 63
Tomczyk Aleksandra 64
Marek Renata 64Start Leszno 173:47
Walczewska Małgorzata 65
Walenciak Alicja 63
juniorzy
Dutkowski Adam 63Start Leszno 126:32
Kozłowski Jacek 63
Sznycer Jarosław 65
Kozłowski Mirosław 64OKS Otwock 126:34
Wiącek Radosław 63
Kozłowski Grzegorz 63
Motała Michał 61Start Leszno 126:37
Misiak Ryszard 62
Więckowiak Krzysztof 64
seniorki
Ziarkiewicz Bogna 58Warszawianka 200:44
Trzpil Danuta 51
Morawska Urszula 56
Kot Jolanta 60Start Leszno 213:16
Motała Alina 60
Motała Hanna60
Buchańska Elżbieta 42OKS Otwock 213:33
Werner Hanna 52
Zuśka Izabela 57
seniorzy
Trzpil Lech 49Warszawianka 168:54
Dylczyk Andrzej 58
Drągowski Robert 59
Kruszewski Marek 58OKS Otwock 175:44
Buchelt Henryk 51
Mossakowski Przemysław 60
Biziel Lech Start Poznań 181:05
Hornik Zbigniew 56
Trzmielewski Roman 55
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Banasiak JuliaBartnik KonradBurda EmiliaGawron IwonaGmur KarolGrosser FranciszekHalbecka AngelikaJurczyk TomaszKowalska AgataKawala DominikPochowicz AleksanderSołoducha KarolWiejacka AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies