Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XV MP w Sztafetowym BnO termin: 13.09.1992
juniorki
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 160:30
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 165:58
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 178:41
Lichwa Monika 77
Wiśniewska Agnieszka 74
juniorzy
Banach Robert 74Grunwald Poznań 139:07
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 154:55
Ślusarczyk Tomasz 74
Zaworonek Rafał 74
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 171:07
Stankiewicz Paweł 75
Lipowicz Radosław 75
seniorki
Chachurska Mariola 68Wawel Kraków 184:49
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 197:12
Gorajska Joanna 71
Dura Magdalena 71
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 207:24
Gronostaj Jolanta 74
Etterle Lilianna 73
seniorzy
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 178:37
Porzycz Janusz 61
Motała Michał 61
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 184:49
Świątkowski Rafał 68
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 185:15
Skorupa Mariusz 70
Omieliczenko Jurij
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bolanowski JanEwiak-Paszyńska AlicjaKaźmierski OliwierKacprzak PaulinaLubkiewicz TomaszMatyja TadeuszOczkowski KacperPaluch AleksandraPiłkowska AlicjaPiłkowska AlicjaRabiega WiktoriaSamsonowicz KamilaSaganowski KrzysztofSenk WeronikaSzczepaniak DominikaSzajer PaulinaTrocha AdriannaZalewski GrzegorzZając PiotrŻurawik WeronikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies