Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1993
K-15
Brozdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 41:09
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 47:11
Styrylska Anna 78Świt Krzeszowice 48:56
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 42:54
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 47:24
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 52:03
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 57:44
Bajer Monika 70Start Gdańsk 60:46
Zamojska Anna Flota Gdynia 65:49
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 65:49
M-15
Dutkiewicz Damian 77HKS Jelenia Góra 42:59
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 44:08
Baczyński Jarosław 77Grunwald Poznań 45:15
M-17
Jończy Daniel 75HKS Jelenia Góra 48:06
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 55:16
Borkowski Krzysztof 75Pogoń Siedlce 57:42
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 59:06
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 61:54
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 66:35
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 83:26
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 85:45
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 86:28
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies