Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVI MP w Sztafetowym BnO termin: 26.09.1993
juniorki
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 106:49
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 110:48
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 116:59
Dąsal Natalia 78
Lichwa Monika 77
juniorzy
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 125:42
Baczyński Jarosław 77
Stankiewicz Paweł 75
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 131:44
Foć Grzegorz 76
Zabel Robert 77
Szczygielski Przemysław 77UWKS-WAT Warszawa 133:14
Wnuk Marcin 76
Merta Michał 75
seniorki
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 149:42
Wardecka Dorota 65
Górnicka Anna 68
Kozłowska Agnieszka 73Śląsk Wrocław 166:50
Bzdawska Gabriela 76Start Gdańsk 166:50
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław
Bajer Monika 70Start Gdańsk
seniorzy
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 124:13
Banach Robert 74
Woźniak Sławomir 72
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 125:55
Kozłowski Jacek 63
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 127:48
Skorupa Mariusz 70
Omielczenko Jurij
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bernaś TomaszChyży RobertCzyński MiłoszDąbrowski MichałEtterle-Biederman LiliannaFilipczak JagodaKoczubaj FilipKluska WojciechKluska WojciechMichalska IzabelaPorzycz AgataPryjma TomaszReschke RomanWłodarczyk MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies