Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVI MP w Sztafetowym BnO termin: 26.09.1993
juniorki
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 106:49
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 110:48
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 116:59
Dąsal Natalia 78
Lichwa Monika 77
juniorzy
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 125:42
Baczyński Jarosław 77
Stankiewicz Paweł 75
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 131:44
Foć Grzegorz 76
Zabel Robert 77
Szczygielski Przemysław 77UWKS-WAT Warszawa 133:14
Wnuk Marcin 76
Merta Michał 75
seniorki
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 149:42
Wardecka Dorota 65
Górnicka Anna 68
Kozłowska Agnieszka 73Śląsk Wrocław 166:50
Bzdawska Gabriela 76Start Gdańsk 166:50
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław
Bajer Monika 70Start Gdańsk
seniorzy
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 124:13
Banach Robert 74
Woźniak Sławomir 72
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 125:55
Kozłowski Jacek 63
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 127:48
Skorupa Mariusz 70
Omielczenko Jurij
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Bierek IgaCiszek MarcinGajda DominikaKamińska JolantaKowalkowski PiotrKrudowski BłażejMalarz MartaMazurek JerzyMajer JarosławMiecznikowski JerzyOlszewski DawidPiech PiotrPiotrowiak WeronikaPawłowicz AdamRafalski BartoszStankiewicz AgataSobczak BłażejSocik MateuszZając MateuszZakrzewski JakubŚledź ZuzannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies