Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XIV MP w Długodystansowym BnO termin: 17.04.1994
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 87:41
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 91:25
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 96:41
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 125:51
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 130:00
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 132:05
K-21
Bajer Monika 70Start Gdańsk 132:07
Socha Beata 73Flota Gdynia 143:04
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 146:47
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 134:13
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 134:50
Mrowiec Krzysztof 76Wawel Kraków 136:23
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 138:11
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 141:42
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 146:34
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 210:23
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 212:05
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 212:16
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies