Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1994
K-15
Stankiewicz Ewa 76Grunwald Poznań 42:01
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 42:47
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 46:21
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 41:01
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 41:05
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 41:37
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 79:02
Kozłowska Honorata 74Azymut Mochy 82:50
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 88:21
M-15
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 47:08
Nowak Marcin 79Grunwald Poznań 49:40
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 50:50
M-17
Pona Robert 76Oleśniczanka 56:17
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 56:33
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 57:11
M-19
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 65:15
Banach Robert 74Grunwald Poznań 67:20
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 70:28
M-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:56
Motała Michał 61Flota Gdynia 96:22
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 66:00
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 96:31
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 67:05
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 99:30
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Brylak KarolinaBorecki ŁukaszGonda JuliaJarocka AnnaKasperska WiktoriaKaniewska KatarzynaLeitner LeonMarcinkiewicz CezaryPółtorak MałgorzataPolak KatarzynaPal MaciejRękoś AdamSowiński PawełTrzyński TomaszTarnowski AleksanderTomaszewski BogusławWitke JarosławWieczorek PawełZapędowski HubertŁącka JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies