Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1994
K-15
Stankiewicz Ewa 76Grunwald Poznań 42:01
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 42:47
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 46:21
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 41:01
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 41:05
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 41:37
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 79:02
Kozłowska Honorata 74Azymut Mochy 82:50
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 88:21
M-15
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 47:08
Nowak Marcin 79Grunwald Poznań 49:40
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 50:50
M-17
Pona Robert 76Oleśniczanka 56:17
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 56:33
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 57:11
M-19
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 65:15
Banach Robert 74Grunwald Poznań 67:20
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 70:28
M-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:56
Motała Michał 61Flota Gdynia 96:22
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 66:00
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 96:31
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 67:05
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 99:30
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies