Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVII MP w Sztafetowym BnO termin: 11.09.1994
juniorki
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław "128""1
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 141:54
Gawlik Marta 76
Lichwa Monika 77
Skrzypczak Natalia 77Grunwald Poznań 148:17
Brózdowska Agnieszka 77
Stankiewicz Małgorzata 79
juniorzy
Nosal Jacek 77Wawel Kraków 144:13
Gołąb Robert 77
Czapla Tomasz 76
Jabłoński Tomasz 77Śląsk Wrocław 146:10
Kutek Arkadiusz 77
Ciszek Marcin 76
Bobowski Michał 79Wawel Kraków 154:34
Moszkowicz Łukasz 76
Rusinek Piotr 77
seniorki
Wołowczyk Mariola 68Wawel Kraków 163:33
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Parfianowicz Joanna 64Przyszłość Warszawa 172:59
Wardecka Dorota 65
Górnicka Anna 68
Pawłowska Alicja Start Gdańsk 195:49
Czerwińska Agata 60
Bajer Monika 70
seniorzy
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 170:50
Gliszczyński Janusz 74
Banach Robert 74
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 176:48
Skorupa Mariusz 70
Szczurek Mirosław 69
Motała Michał 61Flota Gdynia 177:42
Olech Andrzej 59
Porzycz Janusz 73
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies