Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
III MP w Sztafetowym BnO termin: 24.08.1980
juniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 124:31
Wieszczeczyńska Alicja 63
Walenciak Alicja 63
Marek Renata 64Start Leszno 141:32
Kot Elżbieta 62
Tomczyk Aleksandra 64
Wachnik Elzbieta 64OKS Otwock 142:25
Dąbrowska Grażyna 66
Kociszewska Dorota 64
juniorzy
Bartkowski Jacek 63Calisia Kalisz 92:19
Szymański Lech 62
Kmieciński Jarosław 62
Dutkowski Adam 63Start Leszno 96:35
Kozłowski Jacek 63
Sznycer Jarosław 65
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock 101:43
Wiącek Radosław 63
Kozłowski Mirosław 64
seniorki
Werner Hanna 52OKS Otwock 112:14
Żebrowska Marzena 62
Zuśka Izabela 57
Piegat Ewa 44Stal-WZTSP Warszawa 120:51
Łuczak Danuta 61
Czerwińska Agata 60
Domeracka Bożena 61Start Olsztyn 121:45
Potapczyk Teresa 61
Dębowska Biruta 59
seniorzy
Drągowski Robert 59Warszawianka 118:49
Trzpil Lech 49
Parfianowicz Ludomir 55
Pyka Jerzy 60Start Poznań 122:18
Hornik Zbigniew 56
Trzmielewski Roman 55
Jankowski Marek 61Syrenka Warszawa 127:49
Dyzio Włodzimierz 61
Deck W
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies