Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
V MP w Krótkodystansowym BnO finał 24.09 termin: 23.09.1995
K-15
Grabowska Joanna 79Wawel Kraków 26:58
Karnia Anna 80Wawel Kraków 28:39
Konkol Wioletta 80MOS Wejherowo 29:27
K-17
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 31:03
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 34:22
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 35:24
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 32:17
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 41:28
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 42:24
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 36:12
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 36:42
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 38:29
M-15
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 24:34
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 25:58
Binkiewicz Bartłomiej 79Wawel Kraków 29:30
M-17
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 32:09
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 34:05
Baczyński Jarosław 77Orientering Poznań 35:16
M-19
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 32:36
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 34:17
Kołakowski Krzysztof 75Przyszłość Warszawa 36:20
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bernaś TomaszChyży RobertCzyński MiłoszDąbrowski MichałEtterle-Biederman LiliannaFilipczak JagodaKoczubaj FilipKluska WojciechKluska WojciechMichalska IzabelaPorzycz AgataPryjma TomaszReschke RomanWłodarczyk MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies