Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVII MP w Nocnym BnO termin: 27.09.1996
K-17
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 45:03
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 46:00
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 47:35
K-19
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 50:47
Karolczak Anna 76LKO Leszno 62:38
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 66:43
K-21
Bajer Monika 70Flota Gdynia 58:26
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 60:50
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 64:11
M-17
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 48:29
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 49:03
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 55:49
M-19
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 64:12
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 68:11
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 75:35
M-21
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 62:30
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 64:54
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 65:46
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Cupryś GracjanCzapliński JakubFrymarkiewicz MarekJaszczyk PiotrKobusz AngelikaKrzyżostanek JarosławMarcjanek FilipOsmelak MichałPetersburski KrystianPorzycz GrzegorzUciechowska AmeliaWąsiewicz JerzyWower BartłomiejWołowiec DanielZaremba AdamŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies