Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XVII MP w Długodystansowym BnO termin: 13.04.1997
K-18
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 79:38
Skrzypek Natalia 80Grunwald Poznań 80:45
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 89:13
K-20
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 95:09
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 101:56
Krzystanek Aldona 78Wawel Kraków 109:17
K-21
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 102:36
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 110:19
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 112:36
M-18
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 109:32
Richter Marcin 79Flota Gdynia 111:07
Stachowiak Maciej 79Grunwald Poznań 111:52
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 123:34
Jabłoński Tomasz 77Śląsk Wrocław 140:46
Kutek Arkadiusz 77Śląsk Wrocław 141:20
M-21
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 148:40
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 154:29
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 158:39
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Flejszer AleksandraGlinka PiotrGruziel MagdalenaKaliszewski MariuszKhopta RomanKurowski GrzegorzRutkowski MaciejSurowy AleksandraStankiewicz KlaudiaSzczepaniak KarolinaWawrzyński AndrzejWojciechowska WioletaZawada OliwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies