Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XX MP w Sztafetowym BnO termin: 14.09.1997
K
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Bączek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
K-JM
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 117:03
Walendowska Monika 81
Florkowska Marta 82
Mikulec Monika 81Wawel Kraków 118:28
Kruczek Barbara 81
Bator Ewelina 82
Markowska Dominika 81Flota Gdynia 126:12
Malinowska Agnieszka 81
Schneider Magdalena 81
M
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Baczek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
M-JM
Syc Piotr 82Oleśniczanka 122:40
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 123:59
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Lehman Piotr 81Flota Gdynia 125:21
Bernaciak Aleksander 83
Nowicki Krzysztof 81
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies