Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2005-63-1284-MAZ Dolinka Służewska 1 BnO 2005 1:5.000
2005-62-1283-ŁDZ Modrzew 2 BnO 2005 1:10.000
2005-61-1282-ŚLS Bielsko - Wapienica BnO 2005 1:10.000
2005-60-1281-OPL Krasowice - Siedem Górek BnO 2005 1:10.000
2005-59-1280-MAZ Anielin - Pogorzel BnO 2005 1:10.000
2005-58-1279-MAZ Anielin 2005 BnO 2005 1:10.000
2005-57-1278-MAZ Stadion OKS BnO 2005 1:10.000
2005-56-1277-DLŚ Miłochowice BnO 2005 1:10.000
2005-55-1276-DLŚ Wzgórze Joanny - południe BnO 2005 1:10.000
2005-54-1275-DLŚ Park Wolności Milicz BnO 2005 1:5.000
2005-53-1274-DLŚ Iwiny BnO 2005 1:10.000
2005-52-1273-WLP Laski Tartak BnO 2005 1:10.000
2005-51-1272-PDK Leśniczówka Białobrzeżki BnO 2005 1:10.000
2005-50-1271-OPL Żyrowa - Góra Św. Anny RJnO 2005 1:20.000
2005-49-1270-MAZ Szumin BnO 2005 1:10.000
2005-48-1269-MAZ Koszelanka BnO 2005 1:5.000
2005-47-1268-WLP Wolsztyn Park BnO 2005 1:4.000
2005-46-1267-OPL Żyrowa - 2 RJnO 2005 1:15.000
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U ródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
2004-42-1197-MŁP Zalew Chechło BnO 2004 1:10.000
2004-41-1196-POM Stara Piła II BnO 2004 1:10.000
2004-40-1195-POM Piekiełko II BnO 2004 1:10.000
2004-39-1194-WM Stare Miasto BnO 2005 1:2.500
2004-38-1193-MAZ Twierdza Modlin BnO 2004 1:7.500
2004-37-1192-LBS Goraj BnO 2004 1:10.000
2004-36-1191-LBS Olszynki BnO 2004 1:5.000
2004-35-1190-LBS Rakowo 2 BnO 2004 1:10.000
2004-34-1189-LBS Wiejce BnO 2004 1:10.000
2004-33-1188-ŚLS Rzędkowice 2 Skały Podlesickie BnO 2004 1:15.000
2004-32-1187-ŚLS Góra Zborów 2 BnO 2004 1:10.000
2004-31-1186-ŚLS Morsko 2 Pięć Przełęczy BnO 2004 1:15.000
2004-30-1185-ŚLS Kostkowice 2 Skały Kroczyckie BnO 2004 1:15.000
poprzednie12345678910111213 [14]1516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Baksalary LidiaBlaźniak KrzysztofCholewiński DamianDobrowolski JakubGęs SzymonIwankowska DanutaJamrozy JanKrzysztyńska WeronikaOtrembska ZofiaOsak MaciejPawlak WładysławSilkowska PaulinaSalwiński JanSamulski TristianSłomczyński IgnacyTurkiewicz BartoszWróbel MarekWitkowski AdamWanuszka BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies