Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
1981-14-91-PT Fryszerka BnO 1981 1:15.000
1981-13-90-PT Groty BnO 1981 1:10.000
1981-12-89-LD Grotniki cz. Południowa BnO 1981 1:20.000
1981-11-88-WR G. Ślęża BnO 1981 1:15.000
1981-10-87-WA Otwock Stadion BnO 1981 1:15.000
1981-09-86-LD Prownia BnO 1981 1:15.000
1981-08-85-LD Zimna Woda BnO 1981 1:15.000
1981-07-84-CI Czeruchy BnO 1981 1:15.000
1981-06-83-CZ Złoty Potok BnO 1981 1:10.000
1981-05-82-CZ Sokole Góry BnO 1981 1:15.000
1981-04-81-WB Podzamek BnO 1981 1:15.000
1981-03-80-OL Iławka BnO 1981 1:15.000
1981-02-79-OL Kruszynka BnO 1981 1:15.000
1981-01-78-LE Radomicko BnO 1981 1:15.000
1980-24-35/3-OL Perkoz BnO 1980 1:20.000
1980-23-77-WA Międzyborów BnO 1980 1:10.000
1980-22-76-WA Nieporęt BnO 1980 1:15.000
1980-21-75-WA Pogorzel BnO 1980 1:10.000
1980-20-74-KL Krzyżówki BnO 1980 1:15.000
1980-19-73-LE Czarny Dół BnO 1980 1:15.000
1980-18-72-SZ Puszcza Bukowa Wschód BnO 1980 1:20.000
1980-17-71-SZ Puszcza Bukowa Zachód BnO 1980 1:20.000
1980-16-70-SK Poćwiardówka BnO 1980 1:15.000
1980-15-69-SK Buczek BnO 1980 1:15.000
1980-14-68-KT Sikorka BnO 1980 1:15.000
1980-13-67-KT Pogoria BnO 1980 1:10.000
1980-12-66-PO Sieraków - Jeleniec BnO 1980 1:15.000
1980-11-65-PO Sieraków - Szostaki BnO 1980 1:15.000
1980-10-64-OL Bukwałd BnO 1980 1:20.000
1980-09-63-WA Pomiechówek BnO 1980 1:20.000
1980-08-62-OL Świerkocin BnO 1980 1:15.000
1980-07-61-WR Wzgórza Strzelińskie Garnczarek BnO 1980 1:5.000
1980-06-60-WR Wzgórza Strzelińskie Nowoleska Kopa BnO 1980 1:15.000
1980-05-59-WR Wzgórza Strzelińskie Mlecznik BnO 1980 1:15.000
1980-04-58-WR Wzgórza Strzelińskie Gromnik BnO 1980 1:15.000
1980-03-57-WA Podkowa Leśna BnO 1980 1:20.000
1980-02-56-LD Nakielnica BnO 1980 1:20.000
1980-01-55-LD Ustronie BnO 1980 1:20.000
1979-18-35/2-OL Perkoz BnO 1979 1:20.000
1979-17-30/2-KL (Gola Wielka - Zachód) BnO 1979 1:20.000
1979-16-29/2-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1979 1:20.000
1979-15-54-WA (Międzylesie - Radość) BnO 1979 1:20.000
1979-14-53-LU Stary Las BnO 1979 1:15.000
1979-13-52-LU Dąbrowa BnO 1979 1:20.000
1979-12-51-WA Bagno BnO 1979 1:20.000
1979-11-50-GD Wieżyca II BnO 1979 1:15.625
1979-10-49-GD Szymbark BnO 1979 1:15.000
1979-09-48-OS Lelis Płn BnO 1979 1:20.000
1979-08-47-OS Lelis Płd BnO 1979 1:20.000
1979-07-46-SE Łucznica II BnO 1979 1:20.000
1979-06-45-PO Zieleniec BnO 1979 1:15.000
1979-05-44-PT Wygwizdów BnO 1979 1:20.000
1979-04-43-WB (Złoty Las) BnO 1979 1:15.000
1979-03-42-WB (Bystrzyca Wschód) BnO 1979 1:15.000
1979-02-41-PT Modlica BnO 1979 1:20.000
1979-01-40-WA Magdalenka I BnO 1979 1:20.000
1978-12-39-WA Anielin BnO 1978 1:15.000
1978-11-38-WA Okoły BnO 1978 1:15.000
1978-10-37-OL Sarnówko BnO 1978 1:15.000
1978-09-36-OL Bukownica BnO 1978 1:20.000
1978-08-35-OL (Perkoz) BnO 1978 1:20.000
1978-07-34-SE Łucznica BnO 1978 1:20.000
1978-06-33-KL Trzęsawka BnO 1978 1:20.000
1978-05-32-KL Zbiersk BnO 1978 1:20.000
1978-04-31-KL Orla Góra BnO 1978 1:22.000
1978-03-29-KL Gola Wielka - Zachód BnO 1978 1:20.000
1978-02-29-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1978 1:20.000
1978-01-28-OL (Stare Jabłonki) BnO 1978 1:20.000
1977-08-27-WA Zalesie Górne BnO 1977 1:20.000
1977-07-26-WA Tabor BnO 1977 1:20.000
1977-06-25-WR (Oborniki Śląskie) BnO 1977 1:20.000
1977-05-24/2-WR (Mokre - Leśnica) BnO 1977 1:20.000
1977-04-23-WA (Choszczówka) BnO 1977 1:20.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223242526 [27]28następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Flejszer AleksandraGlinka PiotrGruziel MagdalenaKaliszewski MariuszKhopta RomanKurowski GrzegorzRutkowski MaciejSurowy AleksandraStankiewicz KlaudiaSzczepaniak KarolinaWawrzyński AndrzejWojciechowska WioletaZawada OliwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies