Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1991-33-409-BY Myślęcinek BnO 1991 1:15.000
1991-32-408-GD Skwer Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-31-407-KT Parki Miejskie - Park Szymańskiego BnO 1991 1:3.000
1991-30-406-KT Pniowiec BnO 1991 1:10.000
1991-29-405-KT Kończyce (U Rycha) BnO 1991 1:10.000
1991-28-404-KT Park Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-27-403-BB Kołowrót BnO 1991 1:15.000
1991-26-402-WR Oława - Park BnO 1991 1:5.000
1991-25-401-WA (Zielona) BnO 1991 1:15.000
1991-24-400-ZG Zalew (Wzgórza Piastowskie) BnO 1991 1:15.000
1991-23-399-CH Kumowa Dolina BnO 1991 1:15.000
1991-22-398-GD Krykulec BnO 1991 1:15.000
1991-21-397-GD Gdynia BnO 1991 1:15.000
1991-20-396-KR Las Wolski BnO 1991 1:15.000
1991-19-395-KR Dolina Racławki BnO 1991 1:15.000
1991-18-394-KR Dolina Będkowska BnO 1991 1:15.000
1991-17-393-WR Mrozów II BnO 1991 1:15.000
1991-16-392-WR Góra Ślęża Sobótka BnO 1991 1:15.000
1991-15-391-WR Sp 50 Sp 102 we Wrocławiu BnO 1991 1:2.000
1991-14-390-WB Park Sobieskiego Wałbrzych BnO 1991 1:5.000
1991-13-389-ZG Nietków BnO 1991 1:15.000
1991-11-387-WR Zespół Szkół Rolniczych BnO 1991 1:10.000
1991-10-386-WR Szkoła Podstawowa nr 83 BnO 1991 1:2.500
1991-09-385-WR Mrozów I BnO 1991 1:15.000
1991-08-384-WA Michałówek BnO 1991 1:15.000
1991-07-383-KR Góra Pychowicka BnO 1990 1:7.500
1991-06-382-KR Skały Twardowskiego BnO 1991 1:7.500
1991-05-381-KS Gruszka BnO 1991 1:15.000
1991-04-380-LU Kleszczówka BnO 1991 1:15.000
1991-03-379-LU Stary Las 2 BnO 1991 1:15.000
1991-02a-378-PO Trakt Poznański kolory brązowy i niebieski BnO 1991 1:15.000
1991-02-378-PO Trakt Poznański BnO 1991 1:15.000
1991-01-377-PO Czernice BnO 1991 1:15.000
1990-33-376-WR Grabiszynek BnO 1990 1:5.000
1990-32-375-WR Park Zachodni / Park Pilczycki BnO 1990 1:10.000
1990-31-374-WR WKS Śląsk Wrocław BnO 1990 1:5.000
1990-30-373-CZ Korwinów BnO 1990 1:15.000
1990-29-372-CZ Blachownia BnO 1990 1:15.000
1990-28-371-CZ Kalej BnO 1990 1:15.000
1990-27-370-WR Wrocław -Szczytniki BnO 1990 1:10.000
1990-26-369-WR Postolin BnO 1990 1:15.000
1990-25-368-WR Milicz - Karłów BnO 1990 1:15.000
1990-24-367-WR Sulistrowice BnO 1990 1:15.000
1990-23-366-WR Radunia BnO 1990 1:15.000
1990-22-365-SL Łoża BnO 1990 1:15.000
1990-21-364-JG Cudowne ródła BnO 1990 1:10.000
1990-20-363-JG Żar BnO 1990 1:15.000
1990-19-362-JG Ucho Igielne BnO 1990 1:10.000
1990-18-10/2-WA Wiązowna 2 BnO 1990 1:15.000
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
1989-45-344-SZ Park Leśny Mścięcino BnO 1989 1:15.000
1989-44-343-SZ Trzy Podkowy BnO 1989 1:15.000
1989-43-342-ZG Niemka BnO 1989 1:15.000
1989-42-341-GD ródło Marii BnO 1989 1:15.000
1989-41-340-KR Szwedzka Droga BnO 1989 1:10.000
1989-40-339-KI Antolka BnO 1989 1:15.000
1989-39-338-GD Zdrada BnO 1989 1:15.000
1989-38-337-PT Borowska Góra BnO 1989 1:15.000
1989-37-336-KI Zelejowa BnO 1989 1:15.000
1989-36-335-GD Mechowo 2 BnO 1989 1:15.000
1989-35-334-KL Łyse Góry BnO 1989 1:15.000
1989-34-333-KL Zbójna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-33-332-KS Kocaby BnO 1989 1:15.000
1989-32-331-KI Borków BnO 1989 1:15.000
1989-31-330-CZ Ossona BnO 1989 1:15.000
1989-30-329-CZ Kusięta BnO 1989 1:15.000
1989-29-328-SI Sędziejowice BnO 1989 1:15.000
1989-28-327-SI Liścienna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
1989-17-316-WR Park Szczytnicki BnO 1989 1:5.000
1989-16-315-ZG Las Obłotny BnO 1989 1:15.000
1989-15-314-KS Biała Góra BnO 1989 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]25262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies