Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1977-03-22-SE Siedem Mórg BnO 1977 1:20.000
1977-02-21-SE Szubienica BnO 1977 1:20.000
1977-01-20-ZG Sława BnO 1977 1:20.000
1976-09-19-LE Robczysko BnO 1976 1:20.000
1976-08-18-LE Grodzisko BnO 1976 1:20.000
1976-07-17-LE (Drzeczkowo) BnO 1976 1:20.000
1976-06-16-LE Stare Strącze (cz. Płn) BnO 1976 1:20.000
1976-05-15-LE Stare Strącze BnO 1976 1:20.000
1976-04-14-WR (Biały Kościół) BnO 1976 1:20.000
1976-03-13-KT (Żelazko) BnO 1976 1:20.000
1976-02-12-WA (Zagórze) BnO 1976 1:20.000
1976-01-11-LE Kąkolewo (II) BnO 1976 1:20.000
1975-07-10-WA Wiązowna BnO 1975 1:20.000
1975-06-09-PI Chodzież Gontyniec BnO 1975 1:20.000
1975-05-08-PI Chodzież Wzgórze 124 BnO 1975 1:20.000
1975-04-07-WA (Nadliwie) BnO 1975 1:25.000
1975-03-06-LE Włoszakowice (II) BnO 1975 1:20.000
1975-02-05-LE Samica BnO 1975 1:20.000
1975-01-04-LE Kąkolewo BnO 1975 1:20.000
1974-3-1848-WLP Włoszakowice BnO 1974 1:25.000
1974-02-03-WB Bardo BnO 1974 1:20.000
1973-01-01-GD Wieżyca BnO 1973 1:20.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324252627 [28]
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies