Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-110-1973-DLŚ Duszniki Zdrój City BnO 2014 1:5.000
2014-109-1972-DLŚ Zieleniec BnO 2014 1:10.000
2014-108-1971-MAZ Biblioteka Narodowa BnO 2014 1:4.000
2014-107-1970-MAZ Chmielna BnO 2014 1:4.000
2014-106-1969-MAZ Stara Miłosna BnO 2014 1:4.000
2014-105-1968-MAZ SP 173 BnO 2014 1:1.500
2014-104-1967-MAZ Urząd Dzielnicy Ursynów BnO 2014 1:4.000
2014-103-1966-MAZ Wilanów Wysoki BnO 2014 1:4.000
2014-102-1965-MAZ Ursynów Północny BnO 2014 1:4.000
2014-101-1964-MAZ Sady Żoliborskie BnO 2014 1:4.000
2014-100-1963-MAZ Park Skaryszewski BnO 2014 1:4.000
2014-099-1945-MAZ Muranów BnO 2014 1:4.000
2014-098-1944-MAZ Morskie Oko BnO 2014 1:4.000
2014-097-1943-MAZ Metro Marymont BnO 2014 1:4.000
2014-096-1942-MAZ Mariensztat BnO 2014 1:4.000
2014-095-1941-ŚLS Skałki NBnO 2014 1:10.000
2014-094-1940-ŚLS Ruś NBnO 2014 1:7.500
2014-093-1939-WLP LIPKA - Nad Stołunią BnO 2014 1:10.000
2014-092-1938-MAZ Kampus WAT 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-091-1937-PDL Augustów Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:2.000
2014-090-1936-PDL Augustów SP 4 BnO 2014 1:2.000
2014-089-1935-PDL Augustów Borki RJnO 2014 1:5.000
2014-088-1934-PDL Augustów Borki BnO 2014 1:5.000
2014-087-1933-PDL Augustów Las Miejski RJnO 2014 1:5.000
2014-086-1932-PDL Augustów Las Miejski BnO 2014 1:5.000
2014-085-1931-DLŚ Złotoryja Au-relia BnO 2014 1:4.000
2014-084-1930-DLŚ Twardogóra - okolice ILPEI BnO 2014 1:10.000
2014-083-1929-POM Polifarb BnO 2014 1:10.000
2014-082-1928-MAZ Młociny 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-081-1927-DLŚ Jelenia Góra - Zabobrze BnO 2014 1:4.000
2014-080-1926-ŁDZ Koluszki BnO 2014 1:5.000
2014-079-1925-ŁDZ Nad Mrogą BnO 2014 1:10.000
2014-078-1924-ŚLS Gliwice - Osiedle Millenium BnO 2014 1:4.000
2014-077-1923-ŚLS Gliwice - Dzielnica Politechnika Śląska BnO 2014 1:4.000
2014-076-1922-WLP Mochy - Szkoła 2015 BnO 2014 1:1.500
2014-075-1921-WLP Solec - Szkoła BnO 2014 1:10.000
2014-074-1920-DLŚ Gola Wielka - Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-073-1919-DLŚ Twardogóra - okolice Gimnazjum BnO 2014 1:4.000
2014-072-1918-MAZ Żoliborz Oficerski BnO 2014 1:4.000
2014-071-1917-ZPM Kańsk BnO 2014 1:10.000
2014-069-1916-ŚLS Rybnik - Grzybówka BnO 2014 1:10.000
2014-068-1915-ŁDZ Dłutówek BnO 2014 1:10.000
2014-067-1914-ŁDZ Rydzyny 3 BnO 2014 1:10.000
2014-066-1913-ŁDZ Park Wolności BnO 2014 1:4.000
2014-065-1912-ŁDZ Arturówek BnO 2014 1:10.000
2014-064-1911-WM Prochownia BnO 2014 1:10.000
2014-063-1910-WM Rusy - Zgoda BnO 2014 1:10.000
2014-062-1909-MAZ Nowy Świat BnO 2014 1:4.000
2014-061-1908-MAZ Wiązowna 3 BnO 2014 1:10.000
2014-060-1907-ŚLS Krosztoszowice BnO 2014 1:7.500
2014-059-1906-ŚLS Jastrzębie - Zdrój Jastor BnO 2014 1:4.000
2014-058-1905-MAZ Zbojna Góra 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-057-1904-MAZ Poligon WAT BnO 2014 1:4.000
2014-056-1903-DLŚ Gostar BnO 2014 1:7.500
2014-055-1902-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo 2014 RJnO 2014 1:7.500
2014-054-1901-ŚLS Krupski Młyn- Borowiany RJnO 2014 1:15.000
2014-053-1900-POM Wygoda BnO 2014 1:10.000
2014-052-1899-POM Biała BnO 2014 1:15.000
2014-051-1898-KP Rudnik - Południe BnO 2014 1:10.000
2014-050-1897-KP Marusza BnO 2014 1:5.000
2014-049-1896-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2014 1:10.000
2014-048-1895-WM Bażantarnia 777 BnO 2014 1:10.000
2014-047-1894-PDL Las Zwierzyniecki - Zachód RJnO 2014 1:5.000
2014-046-1893-PDL Wierch Radulin RJnO 2014 1:15.000
2014-045-1892-PDL Skrabacinka RJnO 2014 1:15.000
2014-044-1891-PDL Lipowy Most RJnO 2014 1:10.000
2014-043-1890-PDL Nadleśnictwo Krynki RJnO 2014 1:4.000
2014-042-1889-PDL Nadleśnictwo Supraśl RJnO 2014 1:15.000
2014-041-1888-PDL Pietrasze RJnO 2014 1:10.000
2014-040-1887-PDL Zwierzyniecki Las RJnO 2014 1:5.000
2014-039-1886-PDL Góry Leńce RJnO 2014 1:15.000
2014-038-1885-PDL Krzemienne Góry RJnO 2014 1:15.000
2014-037-1884-POM Wielka Rola BnO 2014 1:10.000
2014-036-1883-POM Demptowo 2 BnO 2014 1:10.000
2014-035-1882-POM Czarna Góra BnO 2014 1:10.000
2014-034-1881-LBL Park Czartoryskich 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-033-1880-LBL Parchatka - 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-032-1879-MŁP Wólka Zręczycka - Dwór Feillów BnO 2014 1:10.000
2014-031-1878-MŁP Podgórze 2014 BnO 2014 1:5.000
2014-030-1877-MŁP Biskupice - Grodzisko BnO 2014 1:7.500
2014-029-1876-LBS Wiejce 2 BnO 2014 1:10.000
2014-028-1875-LBS Strychy 2 BnO 2014 1:10.000
2014-027-1874-ŚLS Złoty Potok - Diabelskie Mosty BnO 2014 1:10.000
2014-026-1873-ŚLS Siedlec 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-025-1872-ŚLS Ostrężnik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-024-1871-ŚLS Dolina Wiercicy 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-023-1870-ŚLS Babska Skała 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-022-1869-ŁDZ ZOO BnO 2014 1:4.000
2014-021-1868-ŁDZ Park Zdrowie BnO 2014 1:5.000
2014-020-1867-ŁDZ Modrzew BnO 2014 1:10.000
2014-019-1866-ŁDZ Ryś BnO 2014 1:10.000
2014-018-1866-ZPM Ruski Las BnO 2014 1:10.000
2014-017-1864-ŚLS Stare Gliwice BnO 2014 1:4.000
2014-016-1863-OPL Góra Św. Anny- Kalwaria RJnO 2014 1:15.000
2014-015-1862-OPL Czarnocin - Łącka Woda 2 RJnO 2014 1:15.000
2014-014-1861-OPL Park Wiejski Raszowa BnO 2014 1:3.000
2014-013-1860-MAZ Stare i Nowe Miasto BnO 2014 1:4.000
2014-012-1859-MAZ Młodzieszyn Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-011-1858-MAZ Miłosna 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-010-1857-DLŚ Świdnica - Rynek BnO 2014 1:4.000
poprzednie12345 [6]78910111213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Baksalary LidiaBlaźniak KrzysztofCholewiński DamianDobrowolski JakubGęs SzymonIwankowska DanutaJamrozy JanKrzysztyńska WeronikaOtrembska ZofiaOsak MaciejPawlak WładysławSilkowska PaulinaSalwiński JanSamulski TristianSłomczyński IgnacyTurkiewicz BartoszWróbel MarekWitkowski AdamWanuszka BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies